Olivové mydlo Holive - KOZIE MLIEKO Natural 100%

Olivové mydlo Holive - KOZIE MLIEKO Natural 100%

3,50 €

2,92 € bez DPH

NA OBJEDNÁVKU

Olivové mydlo natural je ručne vyrobené mydlo s dažďovou vodou a z organických olív a éterických olejov pre použitie na telo a vlasy. Zloženie : extra panenský olivový olej, bylinný olej, dažďová voda, olivan sodný, kozie mlieko, Hmotnosť: 120 g Krajina pôvodu: Grécko

Kategórie: KOZMETIKA

Popis produktu

Olivové mydlo Holive - KOZIE MLIEKO Natural 100%

Zloženie :

extra panenský olivový olej, bylinný olej, dažďová voda, olivan sodný, kozie mlieko,

Použitie: telo, vlasy

Hmotnosť: 120 g
Krajina pôvodu: Grécko
 

Olivové mydlo z kozieho mlieka obsahuje bielkoviny, aminokyseliny a vitamín A, ktoré pokožku vyživujú. Od čias Kleopatry sa mlieko používalo aj ako luxusný prírodný zvlhčovač – obsahuje prírodné zmäkčovadlá a triglyceridy. Kozie mlieko má hladinu Ph najbližšie k našej pokožke, tým je účinné pri znižovaní a upokojovaní zapálenej a suchej pokožky. Alfa-hydroxylové kyseliny, obsiahnuté v kozom mlieku zjemňujú a oddiaľujú príznaky stárnutia pokožky tým, že rozkladajú lepidlo, ktoré zlepuje odumreté bunky pokožky.

Jeho výhody v starostlivosti o pleť:

  • Upokojuje suchú a poškodenú pokožku, má protizápalový účinok.
  • Redukuje vrásky a oddiaľuje príznaky starnutia pokožky vďaka vysokému obsahu alfa-hydroxylových kyselín, akou je kyselina mliečna - odstraňujú odumreté kožné bunky z povrchu pokožky a zanechávajú po sebe nové bunky, ktoré sú hladšie a mladšie.
  • Alfa hydroxylové kyseliny nachádzajúce sa v kozom mlieku s pokožkou pracujú a neštiepia ju. (Mydlá na báze vody v bežných regáloch supermarketov používajú tvrdé chemické kyseliny na odbúranie odumretých buniek pokožky. Trvalý účinok chemických kyselín na pokožku sa podobá chemickému „popáleniu“.)
  • Obsahuje základné živiny a vitamíny (D, C, B1, B6, B12 a E), ktoré pokožku vyživujú a rýchlo sa do tela vstrebávajú.
  • Lieči akné a kožné ochorenia (pretože kozie mlieko má antibakteriálne vlastnosti, ktoré spomaľujú rast mikroorganizmov, ktoré šírenie akné urýchľujú. 

Používaním Olivového mydla GOAT’s MILK Natural 100 % si udržiavame jemnú a žiarivú  pokožku plnú zdravia.

Kategórie

Menu

Košík