Chateau Le Grand Blanc suché biele víno Porto Carras 750 ml

Chateau Le Grand Blanc suché biele víno Porto Carras 750 ml

16,00 €

13,33 € bez DPH

VYPREDANÉ

Chateau Le Grand Blanc je suché biele víno s obsahom alkoholu 13,5% s bohatou ovocnou chuťou. Značka Porto Carras Dominantná odroda Malagousia, Assyrtiko, Limnio Príchuť suché biele víno Ročník 2015 Krajina pôvodu Grécko Objem 750 ml Obsah alkoholu 13,5 objemových percent Výrobca Porto Carras Estate

VYPREDANÉ

Kategórie: VÍNO

Popis produktu

Chateau Le Grand Blanc je suché biele víno s obsahom alkoholu 13,5% s bohatou ovocnou chuťou. Chateau Le Grand Blanc je vyrobené z hrozna zo skorého zberu gréckych a medzinárodných odrôd, má svetlú slamovo žltú farba a v jeho vôni dominuje vôňa z vôní citrusov, bieleho ovocia, kvetov akácie, harmančeka, lieskových orieškov s korenistým nádychom s dlhou dochuťou.

Chateau Le Grand Blanc zreje vo francúzskych dubových sudoch 9 mesiacov.

Vinárstvo Porto Carras vyrába toto elegantné víno, ktoré sprevádza predjedlá a občerstvenia čerstvé morské plody, grilovanými rybami a údenými pochúťkami.

Ročník 2019. Najlepšie sa podáva ako aperitív chladené 10 ° C.

Značka Porto Carras

Dominantná odroda Malagousia, Assyrtiko, Limnio

Príchuť suché biele víno

Ročník 2015

Krajina pôvodu  Grécko

Objem 750 ml

Obsah alkoholu 13,5 objemových percent

Výrobca Porto Carras Estate 

Pri dodaní sa vyžaduje overenie veku: Tento produkt nie je na predaj osobám mladším ako 18 rokov. Na potvrdenie, že príjemca má viac ako 18 rokov, sa pri doručení bude od všetkých zákazníkov vyžadovať platný občiansky preukaz s dátumom narodenia. Kuriér skontroluje váš dátum narodenia, aby potvrdil, že overenie veku bolo úspešne dokončené, ale po dokončení dodávky nebude môcť získať prístup k informáciám o vašom dátume narodenia.

Kategórie

Menu

Košík