Pamír morušová tyčinka s višňami 20 g

Pamír morušová tyčinka s višňami 20 g

0,70 €

0,58 € bez DPH

NA OBJEDNÁVKU

Pamir Mulberry Bar je ovocná morušová tyčinka, vyrobená zlisovaním sušených mletých plodov bielej moruše z oblasti Pamíru. Pravidelne užívanie morušových plodov odstraňuje príznaky anémie, priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca, metabolizmus a nervový systém, má antiseptické a protizápalové účinky, posilňuje imunitný systém a je vhodný pre diabetikov.

Kategórie: OVOCNÉ TYČINKY

Popis produktu

Pamir Mulberry Bar je ovocná morušová tyčinka, vyrobená zlisovaním sušených mletých plodov bielej moruše z oblasti Pamíru. Pravidelne užívanie morušových plodov odstraňuje príznaky anémie, priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca, metabolizmus a nervový systém, má antiseptické a protizápalové účinky, posilňuje imunitný systém a je vhodný pre diabetikov.

Moruša je doslova všeliekom na všetky choroby. Bobule moruše sú zásobárňou látok potrebných pre telo . Ak uvediete všetky vitamíny, ktoré moruša obsahuje, získate celú abecedu.

Moruše majú priaznivý vplyv na ľudský kardiovaskulárny systém.

Sušené moruše majú dlhú trvanlivosť a môžu ľahko nahradiť cukor . Sto gramov bobúľ obsahuje niečo vyše štyridsať kalórií . Vďaka tomu sú moruše atraktívne pre dietujúcich a ľudí s aktívnym životným štýlom.

Ľuďom, ktorí sú obézni alebo majú nadváhu, sa odporúča konzumovať moruše pred hlavným jedlom nalačno. Bobule znižuje chuť do jedla a pomáha znižovať hladinu inzulínu v krvi.

Čerstvé moruše sú vynikajúcou pochúťkou, sú šťavnaté, sladké a navyše majú liečivé vlastnosti.

Sú vhodné aj na spracovanie. Používajú sa na prípravu kompótov, džúsov, aromatických, liečivých vín.

Vitamíny a minerály

Moruša biela je strom, ktorého plody sú vzácnym skladiskom vitamínov C, A, B1, B2, B3, B6, B9, K, PP, organických kyselín, pektínových látok, éterických olejov, flavonoidov, prirodzených cukrov (glukózy a fruktózy) a minerálov ako fosfor, draslík, vápnik, horčík, zinok, železo, selén a meď.

Podpora imunitného systému

Moruša je prírodné antibiotikum, obsahuje antioxidant resveratrol, má protizápalové účinky, lieči choroby z prechladnutia, angíny, afty a zápalové ochorenia ústnej dutiny. Napomáha zbaviť sa kašľa a problémov s prieduškami, zimničných stavov a horúčky.

Prevencia kardiovaskulárnych chorôb

Odstraňuje príznaky anémie, zlepšuje krvný obeh a podporuje tvorbu červených krviniek a distribúciu kyslíka ku všetkým bunkám. Ďalej pomáha pri dýchavičnosti, somatických bolestiach v srdečnej oblasti, tachykardii a hypertenzii. Zvyšuje elastičnosť ciev a kapilár.

Lepšie trávenie
Plody moruše harmonizujú metabolické procesy v tele, detoxikujú črevá, znižujú chuť do jedla, sú nápomocné pri nadváhe a obezite.
Vláknina, ktorá sa nachádza v moruši podporuje pravidelný pohyb
čriev čím napomáha normálnemu tráveniu a prevencií kolík. Výrazne znižuje riziko ochorenia žalúdka.

Stabilizácia hladiny cukru v krvi
Moruša je vhodná pre diabetikov, pozitívne vplýva na hladinu cukru v krvi a harmonizuje procesy pankreasu.

Zdravá pečeň a šťastné obličky
Moruša pomáha predchádzať hromadeniu tuku v pečeni a stagnácii žlče. Prečisťuje obličky, ozdravuje žalúdok a slezinu. Taktiež pomáha obnoveniu buniek.

Zloženie: Pamir Mulberry Bar s višňami 100% NATURAL: biela moruša z Pamíru 75%,
višne 25 %.

Sladké potešenie na báze prírodných cukrov.
Biela moruša z pohoria Pamír v Strednej Ázii.
Sušené plody moruše a višne zlisované do tyčinky.
Obsahuje prírodne sa vyskytujúce cukry a vysoký podiel vlákniny.

Nutričné hodnoty na 100 g

Energetická hodnota 1057 kJ (276 kcal)

Tuky 0,7 g

Sacharidy 74,3 g

z toho cukry 23,4 g

Vláknina 20,7 g

Bielkoviny 3,6 g

Obsahuje zanedbateľné množstvo nasýtených mastných kyselín a soli. Obsahuje prírodne sa vyskytujúce cukry a vysoký podiel prírodnej vlákniny.

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Spotrebujte do 24 mesiacov od dňa výroby.

Balenie Pamir Mulberry Bar obsahuje 44 kusov tyčiniek v jednom kartóne. 

Pamir Mulberry Bar sa vyrába v Tadžikistane.

Kategórie

Menu

Košík